Xiaomi Mi Band 3 akıllı bileklik inceleme

Xiaomi Mi Band 3 akıllı bileklik inceleme

XİAOMİ Mİ BAND 3 İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Öncelikle, Android ve iOS işletim sistemli cihazlarınız için resmi uygulamasını indirmenizde fayda var. Bu uygulama sayesinde bilekliğinizin ana ekranından tercihlerinize kadar pek çok düzenlemeyi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bilekliğin Türkçe dil desteği de var.

Mi Band 3’ünüz ile adımlarınızı takip edebilir, yaktığınız kaloriyi görebilir ve anlık olarak kalp ritminizi ölçebilirsiniz. Bunun yanında, az evvel de söz ettiğimiz gibi telefonunuza gelen bildirimlerinizi görebilir, aramalarınızı yönetebilirsiniz. Titreşimli alarmı sayesinde sabah uyanmanız da daha kolay olacaktır.

Bluetooth 4.2 bağlantı özelliği bulunan cihaz, akıllı telefonunuzla hızlı bir şekilde eşleşiyor ve işlemlerinizi hızlıca halledebiliyorsunuz.

PİLİ HEMEN BİTMEDİĞİ İÇİN UYKU TAKİBİ DE YAPABİLİRSİNİZ

Evet, cihazın bir özelliği de bu. Akıllı bileklik, 110mAh pile sahip. Şarj aparatı da Mi Band 2’ninkiyle benzer tasarımda. Ürün, tek şarj ile 20 gün civarı kullanım sunuyor ki bu çok iyi. Böylece cihazınızı rahatlıkla kullanabilir. Saat öğrenme, bildirimlere bakma gibi işlemleriniz için telefon ekranınızı açmak zorunda kalmadığınızdan telefon şarjınızı da daha verimli kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki link ten daha fazla bilgi alabilir veya ürünü satın alabilirsiniz>>>

https://www.mobilecarsi.com/xiaomi-mi-band-3-akilli-bileklik

Etiketler: mi band 3, xiaomi, band 3,
Mart 07, 2019
Listeye dön