Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı
Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı
Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı
Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı (MOBSWXİ02)

0,00
Marka : XİAOMİ
Fiyat : ₺5.279,82(KDV Dahil)
Barkod : 851572007160
₺928,81 'den başlayan taksitlerle
:

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon Özellikleri

Xiaomi firmasının alt kuruluşlarından olan Huami’nin piyasaya güçlü bir giriş yapmasını sağlayan Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS akıllı modelleri, hareketi hayatının bir parçası haline getirenler için gereksinim duyulan tüm özellikleri kapsıyor. Siz hareket ederken; aktivite türünüze göre adımlarınızı sayan, yaktığınız kalori miktarını hesaplayan, hız ve nabız ölçümünüzü yapan akıllı saat, giyilebilir teknolojinin yaşam kalitenizi arttıran tüm detaylarını gözler önüne seriyor. Rotanızı takip edebilmeniz için GPS özelliği bulunan bu üstün teknoloji ürünü sayesinde, spor yaparken müzik dinlemek etkinliğinizi daha eğlenceli hale getiriyor. Spor uygulamalarınızın istatistiklerini tutan akıllı saat, telefonunuzdaki uygulama ile senkronize şekilde verilerinizi, hesabınızda tutmanız için olanak sağlıyor. Ayrıca bu gelişmiş model, sosyal medya hesaplarına gelen mesajları ve telefon çağrılarını, anında öğrenmek isteyenler için titreşimle ya da ekranına gelen bildirimler aracılığıyla sosyal yaşamı takip etme ayrıcalığı sunuyor.

Hareketinize Dair Tüm Detayları Öğrenin

Sağlamlık testlerinden başarıyla geçen Pace IP67 sertifikaya sahip Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS akıllı saat; toza, yağmura, sıçramalara ve kazalara karşı yüksek dayanıklılık göstermesinin yanında pek çok özelliği bakımından kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor. Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon – Siyah fiyatları ile cihazın performansı kıyaslandığında büyük avantaj sağladığı görülüyor.

Her Adımda Bilgilendirme: Koşularınızı takip etmenizi kolaylaştıran model; mesafeyi, zamanı, rakımı, maksimum ve ortalama hızınızı hesaplayarak sizi bilgilendiriyor. Zamana bağlı aktiviteleriniz için kronometre ve zamanlayıcı uygulamaları bulunuyor.

Kalp Atışlarınızın Takipçisi: Otomatik kalp atış hızı izleme özelliği, kalp atış hızınızın sürekli takibini yaparak egzersizlerinizi optimize etmenizi sağlıyor. Kalp atışlarınızın takipçisi olan model, kaçta uyuduğunuzu ve uyandığınızı; ne kadar saat derin uykuda, ne kadar saat hafif uykuda olduğunuzu belirleyerek uyku düzeninizi ayarlamanız ve sabahları daha dinç kalkmanız için size yardımcı oluyor.

Hassas Kalori Ölçümü: Yüzme, bisiklet, koşu gibi farklı sportif faaliyetlerinizde, içinde bulunduğunuz aktivite tipine göre harcadığınız kalori miktarı hakkında bilgilendirme yapan model, kilo kontrolünüzü sağlamanızda size destek veriyor. Uzun süreli oturmalarda, hareket etmeniz için size uyarıda bulunuyor.

Yol ve Hava Koşullarının Habercisi: Açık hava egzersizlerinizde dâhili GPS ve pusula, rotanızı ve mesafenizi takip etme imkânı verirken hava durumu uyarısı özelliği, rüzgâr hızından nem oranına kadar pek çok veri konusunda detaylı bilgilendirme yapıyor. Cihazınızın klasik yön gösterme özelliğinden faydalanmanız için dijital pusula size bilgilendirme yapıyor. Ayrıca pusula menüsünden, hava basıncı, yükseklik gibi bilgilere de ulaşılabiliyor.

Telefonsuz Müzik Dinleme: Bluetooth kulaklığa kablosuz olarak bağlanma özelliği, spor yaparken telefonunuzu kullanmadan yüksek kalitede müzik dinleme olanağı sunuyor.

Günlük Hayatla Olan Bağlantınız: Model; gelen çağrılarınız, mesajlarınız, e-postalarınız ve Facebook, Whatsapp, Instagram gibi kullandığınız diğer uygulamalar için size bildirim göndererek telefonunuz yanınızda olmasa dahi gelişmelerden sizi anında haberdar ediyor.

Giyilebilir Teknoloji ile Buluşun

  • 1.34 inçlik, 320 x 300 piksel doğal çözünürlüğe sahip LSD dokunmatik ekran, net ve canlı bir görsellik sunuyor. Yansıma yapmama özelliği sayesinde parlak güneş ışığı altında bile kolayca okunabiliyor. Ekranın parlaklığı ve görüntü kalitesi ile profesyonel bir duruş sergileyen model, batarya koruma moduna geçtiğinde dahi ekrandaki bilgileri görebilmenize imkân veriyor.
  • 1,2 GHz hızındaki çekirdek işlemci, hızlı ve sorunsuz işlem kabiliyeti sağlıyor.
  • 512 MB RAM ve toplamda 4 GB olan depolama alanı, dijital dosyalarınız için talebinizi karşılayacak düzeyde çalışma ve arşivleme alanı yaratıyor.
  • Bluetooth 4.0 / BLE + WiFi bağlantıları, çevre birimlerle hızlı ve sağlıklı bağlantı kurmanıza aracı oluyor. Bağlantı özellikleri, müzik dinlemek için kullanacağınız kablosuz kulaklık ya da hoparlör ile uyum gösteriyor.
  • 1.9 oz / 54.5 g ağırlığındaki model, her detayıyla sofistike bir imaj yaratan siyah renkli tasarımı sayesinde, bileğinizde oldukça şık görünüyor. Zarif seramik çerçeve, çizilme ve mekanik yıpranmalar için ekstra koruma sağlıyor.

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon – Siyah özellikleri içinde yer alan, pil ömrünün düzenli kullanımda 5 güne, genel kullanımda ise 11 güne kadar dayanabilir oluşu modeli öne çıkaran bir avantaj oluyor.

Zamanın Ruhunu Yakalamak İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Bu Kutuda

Paketleme koşullarına uygun olarak adresinize gönderilen ürünün kutusunda, dosya aktarımı yapmanızı ve cihazı şarj etmenizi sağlayan USB kablosu ile şarj aparatı, ürünün teknik detaylarını öğrenebilmeniz için gerekli olan kullanım kılavuzu ve tüketici olarak haklarınızı güvence altına alan garanti belgesi bulunuyor. Zamanın ruhunu yakalamanız için ihtiyacınız olan tüm ekipman, adresinize bir arada ulaştırılıyor.

Geleceği Tasarlayan Teknoloji: Huami

2014 yılında lanse edilen, Xiaomi firmasının alt kuruluşu Huami, bugün, 50 milyonu aşkın satış kapasitesi ve dünya pazarındaki % 17.1’lik payı ile en büyük giyilebilir cihaz şirketlerinden biri olarak kabul görüyor. Mountain View, CA merkezli bu önemli isim, başta Amazfit olmak üzere Bip, Arc, Pace, Moonbeam ve Equator markaları adı altında piyasaya sunduğu; modaya uygun, dikkat çekici, aktivite takipçisi ürün serisiyle büyük beğeni topluyor.

Hem imaja hem fonksiyona odaklı geliştirdiği Amazfit etiketli ürün gamını teknoloji tutkunları ile buluşturan Huami, geleceği tasarlayan isimler arasında öncü olma misyonuyla ilerliyor. Xiaomi için üretim yapan Huami, giyilebilir teknolojiyi dünyanın her noktasına ulaştırma amacı güdüyor.

Hem Android Hem IOS İşletim Sistemi ile Uyumlu

Hem Android hem de iOS işletim sistemi ile uyumlu olan modeli, kullanmaya başlamadan önce cihaza Amazfit uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Amazfit uygulaması, Android ve iOS marketlerinde bulunuyor. Uygulamaya giriş yapmanız için sizden hesap oluşturmanız isteniyor.

Modelin sağ tarafındaki tuş, cihazınızı açmanızı sağlıyor. Cihaz açıldıktan kısa bir süre sonra kurulumu yapmanız için ekrana QR kod geliyor. Bu kodu telefonunuza yüklediğiniz Amazfit uygulaması ile okutmanızla birlikte eşleşme sağlanıyor. Cihazınız ve uygulama arasındaki eşleme sağlandıktan sonra, akıllı saatiniz kullanıma hazır hale geliyor.

Şarj aparatı ile USB kablo takılarak bir set haline gelen akıllı saat, bu kite takılarak, şarj oluyor. Ayrıca dosya aktarımı da yine bu kit sayesinde yapılıyor.

Sürekli açık olan ekran özelliği, ışığı açmadan saati görebilmenizi sağlıyor. Işığı açmak için ise kolunuzu hareket ettirmeniz, cihaza iki kez dokunmanız ya da yandaki tuşu kullanmanız yeterli oluyor.

Günlük aktiviteler menüsü, günde kaç adım attığınızı ve hareket tipine göre ne kadar kalori yaktığınızı hesaplayarak, sizi bilgilendiriyor. Adım sayar, günlük adım atma hedefiniz için sizi yönlendirerek, uzun süre oturduğunuzda size uyarı bildirimi gönderiyor.

Cihaz, arkasında bulunan sensör ile kalp atışlarınızı izliyor. Bu sayede, sportif faaliyetler ve uyku esnasındaki kalp atışı bilgilerinizi kayıt altına alıyor.

Telefonsuz ve kablosuz müzik dinleme avantajını kullanmanız için bluetooth kulaklık ya da hoparlör ile cihaza bağlanmanız yeterli oluyor.

Attığınız adımdan, kalp atışlarınıza kadar pek çok fiziksel veri hesaplamasını yapabilen; sportif faaliyetlerinizi sürdürürken kablosuz olarak müzik dinleyebileceğiniz; size gelen çağrı ve mesajlardan anında haberdar olabileceğiniz son teknoloji ürünü bir cihaz arayışındaysanız, giyilebilir teknolojinin size sunduğu bu modeli tercih edebilir, yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Etiketler
Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı, Xiaomi, Xiaomi Amazfit, Xiaomi Amazfit Pace, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Global Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Global Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Global Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Global -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Global - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Global Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Global Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Global Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Global Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Global -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Global - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Global Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Global Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Global Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Global Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Global -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Global - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Global Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Global Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Global Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Global Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Global -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Global - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Global Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Global Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Global Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Global Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Global -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Global - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Global Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Saat Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Global Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Global Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Global Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Global -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Global - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Global Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Global Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Global Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Global Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Global -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Global - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Global Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Global Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Global Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Global -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Global - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Global Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Global Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Global Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Global Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Global -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Global - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Global Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Versiyon -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Versiyon - Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Versiyon Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı Saat Kırmızı, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı -, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı - Global, Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız Akıllı - Global Versiyon, Xiaomi Amazfit Pace Bluetoo,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi için lütfen göz atın: Çerezler hakkında bilgilendirme